Kobiety wciąż zadziwiają czytelniczy świat. Potrafią one zaserwować niesamowite książki o różnej tematyce. Zarówno, jeżeli chodzi o romans, jak również o kryminał. Nie można też zaprzeczać, że kobiety nie potrafią napisać dramatów historycznych. Takich przykładów można by napisać naprawdę dużo. Lepsze w tej kwestii są kobiety, czy mężczyźni? Nie da się w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na tak zadane pytanie. Wśród polskich autorek bryluje Blanka Lipińska i Agnieszka Lingas-Łoniewska (https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska).

Blanka Lipińska

Kobieta, która doskonale wie jak zaszokować. W taki sposób, aby ludzie nie przechodzili wobec niej obojętnie. Można też powiedzieć, że jedni ją kochają, a inni z wielką mocą nienawidzą. Rzadko która osoba twierdzi, że przechodzi wobec niej obojętnie. A to wszystko za sprawą jej trzech książek. Niektórzy na swój sukces literacki pracują całymi latami, a nie są oni w stanie osiągnąć tego, co Blanka Lipińska dokonała. Dzisiaj chyba można powiedzieć, że autorka zapisała się złotymi literami w panteonie polskich twórców. Jej seria “365 dni” to najpopularniejsze, polskie erotyki, które doczekały się nawet ekranizacji. Pierwsza część ukazała się w kinach w 2020 roku. W 2021 roku ekipa ogłosiła, że jest w trakcie prac nad kolejną częścią. Szokujące erotyki warto przeczytać, aby móc w ten sposób w pierwszej kolejności poznać się z powieścią.

Agnieszka Lingas-Łoniewska


Nazywana Dilerką Emocji przez czytelników. Głównie przez kobiety, które doskonale wiedzą, że autorka wie jak dozować emocje sprawiające, iż człowiek nie jest w stanie oderwać się tak łatwo od jej książek. Jej dorobek literacki jest sporych rozmiarów. Na rynku znajduje się znacznie dłużej niż Blanka Lipińska. “Gdyby miało nie być jutra”, “Przyjdę, gdy zaśniesz”, “Revenge”, “Obiad z Bondem”, “Molly”, “Wybaczenie”, “Mars” – to tylko część książek, jakie autorka ma w swoim dorobku. Osoby, które nie chciały do tej pory przekonać się do jej książek śmiało mówią, że bardzo mocno się pomyliły. Jej książki to niesamowita dawka emocjonalna.